LIRYKA Atelier Fotografii – Rzeszów, Kraków

Poszukujemy Pań do akcji „Sesja Ciążowa w stylu gwiazd!

.
.
Rozpoczynamy poszukiwania do akcji „Sesja Ciążowa w stylu gwiazd!”

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zapraszamy do udziału w świetnej akcji, w której do zdobycia jest bezpłatna sesja ciążowa w stylu gwiazd. LIRYKA Atelier Fotografii rozpoczyna poszukiwania Pań w ciąży, chcących wziąć udział w tego typu sesji. Dodatkowo wykonamy profesjonalny makijaż, piękną fryzurę oraz wystylizujemy w olśniewające stroje i biżuterię. Najważniejsze to to, że dbamy o doskonałą atmosferę na planie, sprzyjającą powstawaniu zachwycających sesji. Nie zapominamy także o wyjątkowej aranżacji. Misją akcji jest pokazanie, że kobiety w ciąży wyglądają zjawiskowo i mają nadzwyczajną moc!

Inspiracja do naszej sesji

Sesja, która nas zainspirowała do tego przedsięwzięcia, to energiczna, subtelna i zjawiskowa realizacja z Małgorzatą Sochą dla marki Tous.

To co otrzymuje od nas wybrana kandydatka

Wyjątkową sesję zdjęciową składającą się z 10 zdjęć elektronicznych oraz wywołanych w formacie 15 x 23 cm na jedwabnym papierze. Dodatkowo przepięknie zapakowane spersonalizowane pudełko na odbitki, digipack i płytę CD.

Jeden z naszych Partnerów – PATA, wykona specjalną biżuterię na potrzeby sesji, która zostanie po niej wręczona dla naszej zwyciężczyni!

Zgłoszenie
.
 1. Przygotuj zdjęcie twarzy i całej sylwetki z widocznym brzuszkiem, wykonane dowolnym sprzętem, czy to smartfon czy aparat – nie ma to dla nas różnicy. Ważne by zdjęcie wykonane było w miarę jasnych i dobrych warunkach.
 2. Potrzebujemy daty planowanego rozwiązania oraz Twoich danych: imienia, nazwiska, adresu e-mail i telefonu kontaktowego. Daty planowanego rozwiązania potrzebujemy do tego, by skrupulatnie zaplanować termin sesji.
 3. Nie jest dla nas istotne ile masz lat, miasto z którego pochodzisz lub czy jest to pierwsza czy kolejna ciąża. Ważne jest to czy dobrze się czujesz i czy chcesz pokazać światu swój cudowny stan.

Zgłoszenie wyślij na adres atelier@liryka.net. Jeśli w ciągu 24 h nie otrzymałaś od nas potwierdzenia otrzymania zgłoszenia, to oznacza, że do nas nie trafiło. W tym przypadku skontaktuj się z nami telefonicznie tel. +48 730 007 100.

Regulamin akcji „Sesja Ciążowa w stylu gwiazd”
.
 1. Organizatorem akcji  „Sesja Ciążowa w stylu gwiazd” jest LIRYKA Atelier Fotografii.
 2. Akcja przeznaczona jest dla kobiet w widocznej ciąży.
 3. Akcja trwa do 28 lutego (wtorek) 2017 r. do godz. 23:59 z możliwością wydłużenia rekrutacji.
 4. Kandydatka, która zostanie wybrana, zostanie o tym powiadomiona e-mailowo lub telefonicznie, a jej imię i nazwisko zostanie ogłoszone na Fan page`u na Facebooku (nie z wykorzystaniem zdjęcia, które do nas wysłała w zgłoszeniu).
 5. Zwyciężczyni zostanie wyłoniona przez jury składające się z reprezentantów organizatora i Partnerów akcji.
 6. Zwyciężczyni wyraża zgodę na wykorzystanie jej wizerunku na stronie www i portalach społecznościowych organizatora oraz Partnerów po wykonanej sesji zdjęciowej (nie wykorzystanie zdjęcia ze zgłoszenia).
 7. Udział w akcji jest bezpłatny.
 8. Sesję zdjęciową otrzymuje jedna osoba, która się zgłosiła, nie ma możliwości uczestniczenia w niej z innymi członkami rodziny.
 9. Kandydatka zobowiązuje się do uczestniczenia w przymiarce i konsultacji przed sesją zdjęciową.
 10. Sesja zostanie wykonana w połowie marca w studio LIRYKA, przy ul. Zamkowej 7 w Rzeszowie, a wcześniej zostanie wykonana fryzura i makijaż.
Partnerzy akcji

ATELIER FRYZJERSTWA MARCINA KASPRZAKA
NATALIA BARAN – WIZAŻ I STYLIZACJA
PATA – BIŻUTERIA HANDMADE
ALETTE BY EWELINA DEC – SUKNIE SZYTE NA MIARĘ
BALLOO – BALONY I DEKORACJE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

 

Chcesz dołączyć do Partnerów akcji? Skontaktuj się z nami!

 

Organizator akcji

 

Zapraszamy do udziału!

LIRYKA Atelier Fotografii – coś więcej niż tylko zdjęcia

* Przedstawione zdjęcia stanowią inspirację i ich prezentacja nie narusza praw autorskich.

Fajne? Podziel się!