LIRYKA Atelier Fotografii – Sesje Zdjęciowe

LIRYKA Atelier Fotografii podwójnie nagrodzona!

.
.
LIRYKA Atelier Fotografii podwójnie nagrodzona!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zdobyłyśmy aż dwa tytuły w plebiscycie Podkarpackie Nagrody Mody! Pierwszy tytuł to Rynkowy Debiut Roku, a drugi Fotograf Mody Roku! Choć w branży fotograficznej działamy już 6 lat (od 2009 roku), to cieszymy się, że niespełna po pół roku działalności jako LIRYKA Atelier Fotografii otrzymałyśmy takie wyróżnienie. Dziękujemy rodzinie, przyjaciołom, znajomym, wszystkim  Internautom oraz oczywiście Kapitule plebiscytu za oddane głosy. Zrobimy wszystko by godnie reprezentować otrzymane tytuły.

Statuetki dla LIRYKI w Podkarpackich Nagrodach Mody

Statuetki dla LIRYKI w Podkarpackich Nagrodach Mody

Chciałybyśmy krótko podzielić się naszymi refleksjami na temat nominacji oraz gali finałowej. Samą informację o tym, że otrzymałyśmy nominację w Podkarpackich Nagrodach Mody przyjęłyśmy bardzo spokojnie, wiedząc, że obok nas jest silna konkurencja. Wyrównana walka w głosowaniu internautów utwierdziła nas w przekonaniu, że wszystkiego się można spodziewać.

Gala finałowa Podkarpackich Nagród Mody

Gala finałowa Podkarpackich Nagród Mody

7 lutego w Bristol Tradition & Luxury odbywała się wielka gala. Emocje rosły z każdym przebytym krokiem w kierunku sali głównej. Po rozpoczęciu cierpliwie czekałyśmy na kategorie, w których byłyśmy nominowane. W pierwszej kolejności dowiedziałyśmy się o zwycięstwie projektu LIRYKA Atelier w kategorii Rynkowy Debiut Roku.

Sandra i Roksana Głowińskie podczas wręczenia statuetki przez Panią Krystynę Odolińską

Nasz duet czyli Sandra i Roksana Głowińskie podczas wręczenia statuetki przez Panią Krystynę Odolińską

Roksana Głowińska na Podkarpackich Nagrodach Mody

Niedowierzanie i wewnętrzna radość po otrzymaniu statuetki : – )

Szybko przekazałyśmy cudowną informację naszym fanom na facebooku, a tu po chwili okazuje się, że Sandra Głowińska otrzymuje tytuł Fotografa Mody Roku! Nie da się opisać co czułyśmy w ciągu tych 10 minut. Rewelacja!

Sandra Głowińska - Fotograf Mody Roku

Sandra Głowińska – Fotograf Mody Roku, fot. Paula Rzońca / www.pomia.pl

Kapituła oceniała nominowanych w ośmiu kategoriach. Byli to: Ilona Adamska – redaktor naczelna magazynów „Imperium kobiet” i „Law Business Quality”, Maria Victoria Wałęsa – założycielka Fundacji „Celebrity Nation”, Krystyna Odolińska – główny projektant i twórca marki biżuteryjnej KOD, Aneta Larysa-Knap – twórca i główny projektant marki Folk Design, Ryszard Rembiszewski – jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów telewizyjnych, znany przede wszystkim z losowań LOTTO.

Maciej Wieczerzak i Ryszard Rembiszewski na Podkarpackich Nagrodach Mody

Maciej Wieczerzak nasz współtowarzysz na PNM i Ryszard Rembiszewski

Oczywiście nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie świętowały do białego rana w gronie najbliższych… : – ) Było świetnie. A teraz? Do pracy, do nowych działań i wyzwań!

Sandra i Roksana Głowińskie LIRYKA Atelier

My, czyli Roksana i Sandra Głowińskie ; – ) fot. Paula Rzońca / www.pomia.pl

Pozdrawiamy lirycznie,
Roksana i Sandra Głowińskie
LIRYKA Atelier

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się!

0 Comments