LIRYKA Atelier Fotografii – Rzeszów, Kraków

O NAS

Jesteśmy pasjonatkami wyjątkowej fotografii i filmu. Co nas wyróżnia? Podążanie za naturalnością, pięknem, niepowtarzalnymi emocjami i światłem.

LIRYKA Atelier Fotografii to miejsce, które powstało z myślą utrwalania wyjątkowych momentów i tworzenia niepowtarzalnych sesji zdjęciowych. Nasze perełki z oferty to sesje ciążowe, dziecięce, rodzinne, portretowe i buduarowe (sesje w bieliźnie).

Fotografia to nasza pasja, dlatego dbamy o najdrobniejszy detal. Wnosimy nieco inny punkt widzenia na dotychczasową fotografię, dlatego pracujemy dla ludzi otwartych, którzy poszukują dla siebie rozwiązań na najwyższym poziomie artystycznym. Nasze cechy szczególne to naturalność i nowoczesność.

Profesjonalną fotografią zajmujemy się od 2009 roku. Do tej pory tworzyłyśmy wiele sesji zdjęciowych do magazynów, portfolia modelek i modeli, fotografowałyśmy znane osoby, artystów, sportowców, ale i kobiety w przepięknym stanie jak ciąża oraz dzieci. Nie boimy się wyzwań, pracowałyśmy w przeróżnych warunkach, które dla nas stanowią, nowe możliwości i zupełnie niespotykane ujęcia. Dołącz do nas – osób z niestandardową wizją i nowatorskim spojrzeniem.

Ale o LIRYCE to tyle, może powiesz coś o sobie?

Zapraszamy do współpracy!
Pracujemy nie tylko w Rzeszowie, ale i w Krakowie, Warszawie i innych miastach.
Roksana i Sandra
atelier@liryka.net
+48 730 007 100