LIRYKA Atelier Fotografii – Sesje Zdjęciowe

O MNIE

LIRYKA to subtelne, pełne niepowtarzalnych emocji sesje zdjęciowe. Minimalizm dodatków i naturalność światła to sekret mojej działalności. Zapraszam do bliższego zapoznania się z moim nowoczesnym spojrzeniem na fotografię indywidualną.

Fotografia to moja pasja, dlatego dbam o najdrobniejszy detal realizowanych sesji. Od początku moją misją było wniesienie nieco innego spojrzenia na fotografię skierowaną do Klienta indywidualnego. Pracuję dla ludzi otwartych, poszukujących dla siebie rozwiązań na najwyższym poziomie artystycznym. Cechy szczególne wykonywanej przeze mnie fotografii to naturalność i nowoczesność.

Profesjonalną fotografią zajmuję się od 2009 roku. Do tej pory współtworzyłam wiele sesji zdjęciowych, najczęściej komercyjnych: artystów, sportowców, na okładki i rozkładówki magazynów, kampanii reklamowych, modelek i modeli i wiele innych. Dopiero w 2012 roku odkryłam (poprzez własną sesję ciążową, a następnie dziecięcą) jak wyjątkową dziedziną jest fotografia indywidualna, czyli taka, którą można wykonać dla każdego, kto tego po prostu pragnie.

LIRYKA istnieje na rynku od 2014 roku i tak do dziś wykonałam kilkaset sesji zdjęciowych, zyskując tym samym zaufanie i rozpoznawalność, poprzez niepowtarzalny styl pracy. Początkowo realizowałam sesje wraz z siostrą – Florią Głowińską, która obecnie zajmuje się fotografią ślubną i ciążową, wykonywaną głównie na terenie Warszawy. Dlatego od 2016 roku liryczne sesje wykonuję samodzielnie. Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą jej firmy – Magnolia Atelier.

LIRYKA Atelier Fotografii specjalizuje się w naturalnych sesjach zdjęciowych – ciążowych, dziecięcych, rodzinnych, buduarowych (w bieliźnie lub inaczej zwanych kobiecymi) i portretowych. Delikatność, subtelność i minimalizm, to cechy szczególne wykonywanych przeze mnie zdjęć. Okazjonalnie zajmuje się także fotografią komercyjną. Aktualnie poszerzam ofertę LIRYKI o sesje zagraniczne, dzięki czemu Klienci oprócz fantastycznych wspomnień z wakacji, będą mogli przywieźć wyjątkowe zdjęcia (szczegóły w zakładce OFERTA).

Zapraszam do współpracy!
Pracuję nie tylko w Rzeszowie, ale i w Krakowie, Warszawie i innych miastach.
Roksana Głowińska
atelier@liryka.net
+48 730 007 100