LIRYKA Atelier Fotografii – Sesje Zdjęciowe

Sesje i plenery zagraniczne z rodziną, dziećmi, ciążowe i dla par

.
.
Sesje i plenery zagraniczne z rodziną, dziećmi, ciążowe i dla par

Mówiąc o wymarzonej sesji na myśl przychodzi sesja zdjęciowa zrealizowana w plenerze w otoczeniu wspaniałych widoków: krystalicznego morza, ciekawych kształtów skał, tajemniczych gajów oliwnych, starych klimatycznych miasteczek i wszelkich innych, których nie spotykamy na co dzień. Wyobraźmy sobie romantyczne, pełne energii i uczuć zdjęcia np. na greckiej wyspie. To wszystko jest już w zasięgu ręki. Tanie linie lotnicze i liczne serwisy z atrakcyjnymi cenowo noclegami czekają na naszą decyzję i rezerwację. Wyjazdowa sesja zdjęciowa może być świetnym pomysłem na połączenie jej z wakacjami. Bajka!

Kierunek i czas wyjazdu podyktowany jest budżetem, który Klient ma do dyspozycji, dlatego zapraszam do składania zapytań na atelier@liryka.net, abyśmy mogli wspólnie ustalić szczegóły. Sesje możemy wykonać na całym świecie. Oferta skierowana jest do Klientów z całej Polski jak i Klientów będących za granicą. 

Sesje zagraniczne mogą odbywać się w różnych opcjach i należy do nich podejść elastycznie, jeśli macie jakiś swój pomysł, na zorganizowanie tego typu sesji – nie zawahajcie się skontaktować i zapytać czy jest możliwy do zrealizowania. Moim zadaniem jest zorganizowanie wyjazdu, który oprócz zapewnienia Wam przepięknej pamiątki, będzie także przyjemnym wspomnieniem, nawet jeśli chodzi o jego organizację. Poniżej przedstawiam Wam schemat wyceny takiego wyjazdu oraz przykład rezerwacji. 

Wyjazd grupowy 

W tej opcji zdajecie się na kierunek wybrany przeze mnie, o którym z wyprzedzeniem informuję na portalach społecznościowych i na stronie www. 

Wtedy koszty wyglądają następująco:

koszt wybranego pakietu sesji,

koszt przelotu fotografa, *

koszt noclegu fotografa, *

koszt wynajęcia samochodu. *

* przy grupie koszty samochodu, przelotu i noclegu fotografa są kosztami dzielonymi i pozostają do podziału na grupę.

Wyjazd indywidualny

W tej opcji mogę dołączyć do już zorganizowanego wyjazdu w dowolne miejsce.

Koszty dla Klienta:

koszt wybranego pakietu sesji,

koszt przelotu fotografa,

koszt noclegu fotografa,

koszt wynajęcia samochodu.

Wyjazd na zlecenie (indywidualne lub grupowe)

Czyli idealna opcja dla osób, które mieszkają dłuższy czas za granicą i mogą w połączeniu z innymi chętnymi zorganizować sesję. Np. przylatuję do Norwegii czy Anglii na sesję np. kilku rodzin w plenerze lub w domu. Oczywiście mogę także przyjechać na zlecenie jednej rodziny, ale koszty organizacji wyjazdu wtedy się nie dzielą na poszczególnych chętnych.

Koszty dla Klienta:

koszt wybranego pakietu sesji,

koszt przelotu fotografa, *

koszt noclegu fotografa lub jego zapewnienie na miejscu, *

koszt wynajęcia samochodu. *

*przy grupie koszty samochodu, przelotu i noclegu fotografa są kosztami dzielonymi i pozostają do podziału na grupę.

Przykład zamówienia sesji zagranicznej w kilku prostych krokach:

  1. Ogłaszam na stronie www lub portalach społecznościowych kierunki wylotów lub masz zaplanowany termin na wyjazd wakacyjny i chcesz w ramach tego wyjazdu zapewnić sobie sesję zdjęciową czy też organizujesz grupę chętnych osób, będących za granicą.
  2. Dzwonisz lub piszesz do mnie z informacją o wybranym pakiecie sesji dla siebie lub członków grupy.
  3. Przedstawiam koszty szacunkowe wylotu, noclegu (istnieje opcja wybrania własnego sposobu dojazdu i noclegu) i samochodu.
  4. Spotykamy się lub kontaktujemy w celu finalizacji ustaleń (m.in. zadatek, umowa, stroje na sesje, plan wyjazdu, oczekiwania względem ujęć).
  5. I to wszystko! Czekamy tylko na termin wyjazdu! 

Na miejscu zwiedzamy miejsca wg rozpisanej przeze mnie wcześniej listy i w zależności od oczekiwań i pakietu mamy więcej lub mniej punktów oraz sesję dzielimy odpowiednio na dzień, dwa czy trzy itd.

Pozdrawiam i zapraszam na sesje zagraniczne!
Roksana / LIRYKA Atelier Fotografii

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się!

0 Comments