LIRYKA Atelier Fotografii – Sesje Zdjęciowe

Witamy w naszym świecie fotografii

Witamy na naszej stronie!

LIRYKA Atelier Fotografii to miejsce, które powstało z myślą utrwalania wyjątkowych momentów, tworzenia niepowtarzalnych sesji zdjęciowych i filmów. Fotografia i film to nasza pasja, dlatego dbamy o najdrobniejszy detal. Chcemy wnieść nieco inny punkt widzenia na dotychczasową fotografię, dlatego pracujemy dla ludzi otwartych, którzy poszukują dla siebie rozwiązań na najwyższym poziomie artystycznym.

Profesjonalną fotografią zajmujemy się od 2009 roku. Do tej pory tworzyłyśmy wiele sesji zdjęciowych do magazynów, portfolia modelek i modeli, fotografowałyśmy znane osoby, artystów, sportowców, polityków, ale i kobiety w przepięknym stanie jak ciąża oraz dzieci. Nie boimy się wyzwań, pracowałyśmy w przeróżnych warunkach, które dla nas stanowią, nowe możliwości i zupełnie niespotykane ujęcia. Dołącz do nas – osób z niestandardową wizją i nowatorskim spojrzeniem.

Specjalizujemy się w realizacji sesji indywidualnych jak sesje: ciążowe, dziecięce, rodzinne, buduarowe, portretowe jak i komercyjnych. Realizujemy także sesje nie mieszczące się w standardowej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym PORTFOLIO oraz OFERTĄ.

atelier@liryka.net
+48 730 007 100

Sesje zdjęciowe Rzeszów | Kraków
.
Podoba Ci się ten wpis? Podziel się!

0 Comments