Bezpłatny webinar dla fotografów

Sprawdź, co składa się na silny biznes fotograficzny, który zarabia!

Skoro tu jesteś, to prawdopodobnie chcesz dowiedzieć się, jak pasję do fotografii zmienić w dochodowy biznes w branży fotograficznej, który umożliwi Ci rozwój i osiąganie postawionych sobie celów.

Sprawdzone działania, cenne wskazówki i wartościowe materiały znajdziesz w moim nagraniu wideo. Żeby otrzymać do niego dostęp, uzupełnij formularz.

Dlaczego warto uczestniczyć w webinarze?

Zdobędziesz sprawdzoną wiedzę

Podczas webinaru otrzymasz konkretną wiedzę skrojoną na potrzeby branży fotograficznej. Dowiesz się jakie umiejętności powinien posiadać fotograf, które stanowią klucz do budowania dochodowego biznesu, a które potrafią przeszkodzić w osiągnięciu sukcesu.

Wprowadzisz wartościowe zmiany

Dowiesz się, jak świadomie podchodzić do swojego biznesu fotograficznego. Jeśli zależy Ci na rozwoju i stawianiu pewnych kroków w biznesie — ten webinar jest w stanie pomóc Ci podjąć działania, które przyniosą oczekiwane efekty.

Poznasz wieloletniego praktyka

Webinar prowadzi Roksana Głowińska, posiadająca wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz szerokie spojrzenie na działalność fotograficzną. Z pasją prowadzi prężnie rozwijający się biznes fotograficzny i dzieli się swoją wiedzą podczas stacjonarnych warsztatów, jak i spotkań online.

Roksana Głowińska

Od 8 lat prowadzę prężnie działającą firmę fotograficzną LIRYKA Naturalna Fotografia. Obecnie wykonuję sesje zdjęciowe, szkolę fotografów i wynajmuję niezwykłe studio fotografii w samym sercu Rzeszowa.

W mojej pracy wyróżnia mnie szerokie spojrzenie na działalność fotograficzną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale rozumiem wyzwania na każdym etapie prowadzenia firmy fotograficznej.

W 2022 r. postanowiłam podzielić się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem, tajnikami pracy i nieszablonowym, pełnym motywacji podejściem. Moją misją jest stworzenie wzajemnie wspierającej się społeczności fotograficznej.

Dziś przed Tobą pierwszy krok – bezpłatny webinar.
Zapisz się, od razu go obejrzyj i podejmij skuteczne działania!