Pełne
DORADZTWO

Klienci otrzymują wskazówki odnośnie ubioru (fasonów i kolorystyki), makijażu, fryzury, akcesoriów czy też… wyglądu paznokci. Zawsze można podesłać do mnie zdjęcia planowanych stylizacji, by mieć pewność, że dobrze sprawdzą się podczas sesji.

Własny
WYBÓR

To Klienci ostatecznie wybierają swoje ulubione ujęcia spośród kilkuset wykonanych podczas sesji foto, zaznaczając opcje w specjalnie przygotowanym systemie. Wybierając więcej zdjęć niż w pierwotnie zakupionym pakiecie, system automatycznie wyliczy całkowity koszt.

Indywidualne
PODEJŚCIE

Sesje foto odbywają się zazwyczaj wg określonego porządku, ale bardzo cenię ciekawe pomysły i niestandardowe inicjatywy Klientów, dlatego zapraszam do dzielenia się swoimi koncepcjami, dzięki którym stworzymy jeszcze bardziej spersonalizowaną pamiątkę.

ZAWSZE TRAFIONY PREZENT

BON UPOMINKOWY

Bon Upominkowy można zakupić na dowolną sesję zdjęciową. Dzięki pełnej personalizacji, tworzy jeszcze bardziej indywidualny prezent. Bon zawiera imię osoby obdarowywanej, posiada swój nr identyfikacyjny i jest ważny 6 miesięcy od dnia zakupu. Zamiast ogólnej treści można wpisać tekst indywidualny np. „Bon Upominkowy z okazji urodzin, imienin, Chrztu Św.” oraz można dodać osobną kartkę z życzeniami czy cytatami. Bony Upominkowe posiadają laserowo wycinane serduszko i zapakowywane są w koperty eko. Dodatkowo przewiązane sznurkiem jutowym wraz z zawieszką w kształcie geometrycznego serduszka. Całość tworzy nowoczesny, subtelny i bardzo przyjemny w odbiorze prezent. Cena Bonu Upominkowego zależy od rodzaju sesji i pakietu na jaki zostaje zakupiony. Do ceny należy doliczyć 10 zł kosztów przygotowania. Bon może zawierać także dodatkowe usługi czy produkty (makijaż, fryzura, personalizowane pudełko, dojazd do Klienta, gdy jest powyżej 20 km od Rzeszowa). Wszystko pozostaje do ustalenia wg preferencji Klienta.

 

Zamówienie Bonu odbywa się w kilku prostych krokach:

 

Składasz zamówienie telefonicznie lub e-mailowo wybierając rodzaj sesji, następnie pakiet i ewentualne dodatkowe produkty czy usługi.

Ustalamy treść indywidualną lub szablonową, która zamieszczona będzie na Bonie.

Wysyłam za pośrednictwem e-maila Bon do akceptacji i przekazuję go do produkcji.

Umawiamy się na przekazanie Bonu i prezent gotowy!

 

A co dalej?

 

Obdarowana osoba ma 6 miesięcy na wykorzystanie Bonu.

Kontaktuje się ze mną i umawiamy dogodny termin na sesję zdjęciową.

Do dnia sesji mamy czas na ustalenie strojów oraz instrukcje i porady niezbędne do przygotowania się do zdjęć.

 

Zapraszam do wybrania opcji Bonu. Przed zamówieniem sesji proszę o zapoznanie się z ważnymi informacjami zamieszczonymi pod cennikiem.

  • BON
  • 10Czas przygotowania
    • 2 dni robocze

  • BOX - już wkrótce
  • 99Czas przygotowania
    • 10 dni roboczych

PRZETERMINOWANY BON

Bon jest ważny 6 miesięcy od dnia zakupu. W przypadku zgłoszenia się z przeterminowanym Bonem Upominkowym, można go przedłużyć o kolejne 2 miesiące za opłatą (30 % wartości bonu).

ZMIANA PAKIETU

Osoba obdarowana może zdecydować się na dopłatę i zwiększenie otrzymanego w prezencie pakietu.

DODATKOWE PRODUKTY I USŁUGI

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych produktów jak personalizowane pudełka, fotoalbumy, zdjęcia w wersji elektronicznej, odbitki i wiele innych oraz usług jak makijaż, fryzura, czy dojazd na sesję poza Rzeszowem. Szczegóły znajdują się w dziale ``dodatkowe opcje`` w menu cennik.

MIEJSCE SESJI ZDJĘCIOWEJ

W cenie każdego pakietu wykonuję sesję zdjęciową w Rzeszowie i okolicach do 20 km. Istnieje możliwość wykonania sesji w innych miastach jak Kraków czy Warszawa. Informacje na ten temat zawarte są w dziale ``dodatkowe opcje`` w menu cennik.

DNI I GODZINY SESJI ZDJĘCIOWYCH

Sesje wykonywane są od poniedziałku do piątku. W studio w godz. od około 11:00 / 12:00 ze względu na pracę w świetle naturalnym. W innych miejscach (np. miejsce zamieszkania Klienta) godziny sesji pozostają do ustalenia ze względu na zróżnicowanie padania światła naturalnego. Plenery wykonywane są nie wcześniej niż od godz. 16:00 / 17:00 i ustalane są w zależności od pogody i oczekiwań Klienta względem klimatu zdjęć.

SCENERIA, ARANŻACJE I TŁA SESJI

Przed sesją zdjęciową ustalamy także aranżację sesji do wyboru: naturalną na białej przestrzeni, rodzaje huśtawek, teł, dekoracji i wykorzystanie ewentualnych ubrań dostępnych w pracowni.

WYBÓR I PRZEKAZANIE ZDJĘĆ

Po około 7 dniach roboczych przekazuję zdjęcia do wyboru przez specjalny system. Gotowe zdjęcia przekazuję do 30 dni roboczych od momentu wyboru. Wydłużający się czas wyboru przez Klienta opóźnia termin oddania zdjęć.

NIEWYBRANE ZDJĘCIA

Nie przekazuję zdjęć nieobrobionych i niewybranych.

ILOŚĆ FOTOGRAFOWANYCH OSÓB

Sesje przeznaczone są dla jednej rodziny – max. 5 osób (2 dorosłych – mama, tata oraz ich max. 3 dzieci). W przypadku większej grupy należy doliczyć 50 zł za każde dziecko, a 100 zł za dodatkową osobę dorosłą.

WYKORZYSTYWANIE WIZERUNKU

Przed podpisaniem umowy proszę o informację dotyczącą możliwości (lub jej braku) wykorzystywania przez LIRYKĘ zdjęć z wizerunkiem, mających na celu uaktualnianie portfolio oraz zaznaczenia bieżących działań w mediach społecznościowych. Osoby otrzymujące Bon Upominkowy, samodzielnie decydują w tej kwestii.

PŁATNOŚĆ

Istnieje możliwość płatności przelewem lub gotówką. Wystawiam faktury VAT.

Pudełko LIRYKA Atelier Fotografii
PUDEŁKO
Personalizowane lub firmowe
Odbitki LIRYKA Atelier Fotografii
ZDJĘCIA
Na jedwabnym papierze 15 x 23 cm
Pendrive LIRYKA Atelier Fotografii
PENDRIVE
Miedziano – szklany
Opakowanie LIRYKA Atelier Fotografii
OPAKOWANIE
Minimalistyczne i eleganckie