BEZPŁATNY WEBINAR NA ŻYWO
Środa, 28 lutego 2024 r., o godz. 20:07

Gratulacje! zapisałeś się na webinar

[Pamiętaj, by na wszelki wypadek sprawdzić folder SPAM] 

Z doświadczenia wiem, że moim kursantom zależy na szybkim zwiększeniu efektywności swoich działań. Dlatego przygotowałam kilka wartościowych porad, co możesz zmienić w swojej działalności fotograficznej, zanim odbędzie się webinar.

Porady otrzymasz na podany adres e-mail. Korzystaj z mojej wiedzy i skutecznie rozwijaj swój biznes! 

Dołącz również do nas na Instagramie, by nie ominęły Cię wskazówki i inspiracje przydatne w prowadzeniu działalności fotograficznej.

Widzimy się wkrótce!
Trzymam kciuki za Ciebie i Twój biznes,

Roksana Głowińska ♡
Twoja personalna trenerka biznesu fotograficznego

CO ZYSKASZ, BIORĄC UDZIAŁ W moim WEBINARZE?

DOWIESZ SIĘ CO MUSISZ ZROBIĆ, BY ZARABIAĆ WIĘCEJ NA FOTOGRAFII

Poznasz 3 sekrety działania, dzięki którym ceny moich sesji zdjęciowych są znacznie wyższe niż standardowo u innych fotografów, a mimo wszystko klienci chętnie się na nie zapisują. Czyli jak działać bez nachalnej sprzedaży i wciskania.

ZDOBĘDZIESZ SPRAWDZONĄ WIEDZĘ I WPROWADZISZ WARTOŚCIOWE ZMIANY

Dowiesz się, dlaczego warto inwestować w wiedzę i umiejętności biznesowe oraz jakie umiejętności powinien posiadać fotograf do budowania dochodowego biznesu. Odkryjesz swoje bariery i przekonania, a przede wszystkim sposoby radzenia sobie z nimi.​

POZNASZ WIELOLETNIEGO PRAKTYKA

Webinar prowadzi Roksana Głowińska, trenerka biznesu z wieloletnim doświadczeniem i praktyką. Z pasją prowadzi prężnie działający biznes fotograficzny i dzieli się swoją wiedzą podczas ogólnopolskich prelekcji, stacjonarnych warsztatów, jak i spotkań online.