fbpx

Poznajmy się!

Kilka słów o mnie

Profesjonalną fotografią zajmuję się od 2009 roku. Do tej pory współtworzyłam wiele sesji zdjęciowych, najczęściej komercyjnych: artystów, sportowców, a także na okładki i rozkładówki magazynów, do kampanii reklamowych, dla modelek i modeli i wiele innych. Dopiero w 2012 roku odkryłam (poprzez własną sesję ciążową, a następnie dziecięcą) jak wyjątkową dziedziną jest fotografia indywidualna, czyli taka, którą można wykonać dla każdego, kto tego po prostu pragnie.

 

Od początku moją misją było wniesienie nieco innego spojrzenia na fotografię skierowaną do Klienta indywidualnego. Dbam o najdrobniejszy detal realizowanych sesji. Pracuję dla ludzi otwartych, poszukujących dla siebie rozwiązań na najwyższym poziomie artystycznym. Cechy szczególne wykonywanej przeze mnie fotografii to naturalność i ponadczasowość.

 

LIRYKA istnieje na rynku od 2014 roku i tak do dziś wykonałam kilkaset sesji zdjęciowych, zyskując tym samym zaufanie i rozpoznawalność, poprzez niepowtarzalny styl pracy, wysoką jakość produktów.

 

Poniżej dowiesz się o mnie i LIRYCE jeszcze więcej…

Roksana Głowińska LIRYKA Atelier Fotografii
6

LAT ISTNIENIA

11

LAT DOŚWIADCZENIA

200

POZYTYWNYCH RECENZJI NA FACEBOOK'U

125

POZYTYWNYCH OPINII W GOOGLE

WYJĄTKOWY STYL

PONADCZASOWE, NATURALNE UJĘCIA I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

LIRYKA to subtelne, ponadczasowe i pełne emocji sesje zdjęciowe. Minimalizm dodatków i naturalność światła to sekret mojej działalności. Od początku istnienia specjalizuje się w sesjach: ciążowych, dziecięcych, rodzinnych, buduarowych i portretowych. Okazjonalnie zajmuje się także fotografią komercyjną. W swojej pracy najbardziej cenię swobodę i możliwość łapania drobnych, ale znaczących gestów jak: przytulenie, pocałunek, dotyk czy uśmiech, którym tak mało czasu poświęcamy na co dzień, a które są tak bardzo ważne w naszym życiu. Moja praca to też skupienie uwagi na tym, co dla nas jest najbardziej istotne, czyli Tu i Teraz. Oglądając zdjęcia Klienci wspominają nie tylko samą sesję zdjęciową, ale i wyjątkowe pełne pozytywnej energii spotkanie.

 

Od 2019 roku prowadzę na Facebooku comiesięczne transmisje online, których zadaniem jest wspieranie Klientów, otwarcia się na sesje zdjęciowe, uwolnienie od wszelkich obaw i w końcu spełniania marzeń jakim często są sesje.

 

Sama sesja zdjęciowa to nie wszystko, po realizacji powstają nowoczesne, a zarazem naturalne i najwyższej jakości produkty, które długo będą pozwalały wracać do niepowtarzalnych chwil. W skład każdego pięknie zapakowanego zestawu wchodzi: duże, solidne pudełko z logo LIRYKA lub ze zdjęciami z sesji, zamykane na magnes, ekskluzywny, szklano – miedziany pendrive z logo z wgranymi zdjęciami w dużej i małej rozdzielczości i wywołane zdjęcia na jedwabnym papierze.

Roksana Głowińska LIRYKA Atelier Fotografii
team_image
Naturalne

Sesje Zdjęciowe

Minimalizm dodatków, uczucia, energia - to zgrane połączenie moich realizacji

team_image
Pomysł na prezent

BON UPOMINKOWY

Zawsze trafiony prezent, na każdą okazję i dla każdego - Bon Upominkowy

team_image
Wysokiej jakości

Produkty

Piękne wspomnienia - ekskluzywnie i na długo zapakowane