fbpx
Pełne
DORADZTWO

Każdą produkcję dokładnie omawiamy przed sesją zdjęciową, by tworzyła spójną całość. Służę pomocą względem doboru stylizacji, makijażu i fryzury oraz innych ewentualnych dodatków wykorzystywanych podczas realizacji.

Własny
WYBÓR

To Klienci ostatecznie wybierają swoje ulubione ujęcia spośród kilkuset wykonanych podczas sesji foto, zaznaczając opcje w specjalnie przygotowanym systemie. Wybierając więcej zdjęć niż w pierwotnie zakupionym pakiecie, system automatycznie wyliczy całkowity koszt.

Indywidualne
PODEJŚCIE

Sesje foto odbywają się zazwyczaj wg określonego porządku, ale bardzo cenię ciekawe pomysły i niestandardowe inicjatywy Klientów, dlatego zapraszam do dzielenia się swoimi koncepcjami, dzięki którym stworzymy jeszcze bardziej spersonalizowaną pamiątkę.

STAWIAM NA NATURALNOŚĆ

SESJA REKLAMOWA

To co pasjonuje mnie w fotografii, to naturalność, dlatego również w realizacjach komercyjnych stawiam na swobodę, lifestyle`owy klimat i naturalne światło. Każdą sesję ze względu na specyfikę produkcji wyceniam indywidualnie, a cennik jest punktem wyjściowym do wyceny. Przed zamówieniem sesji proszę o zapoznanie się z ważnymi informacjami zamieszczonymi pod cennikiem.

 • BASIC
 • 999Czas sesji do 2 h
  • 20 zdjęć

 • MIDI
 • 1999Czas sesji do 3 h
  • 40 zdjęć

 • MAXI
 • 2999Czas sesji do 4 h
  • 60 zdjęć

REZERWACJA TERMINU

Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu rezerwacji terminu. Rezerwacja terminu wiąże się z zapłatą zadatku oraz podpisaniem umowy zawierającej wszystkie warunki współpracy oraz zapisy dotyczące RODO. Polecam umawiać się na sesję zdjęciową z min. miesięcznym wyprzedzeniem, dotyczy to także Bonu Upominkowego. Czasami istnieje możliwość zapisania się w szybszym czasie na wypadek zwolnienia się jakiegoś terminu.

WYBÓR PAKIETU

Po rezerwacji terminu należy wybrać pakiet. Pakiety różnią się między sobą jedynie ilością zdjęć. Po zrealizowanej sesji nie można zmienić wielkości pakietu, ale można domówić dodatkowe zdjęcia.

DODATKOWE PRODUKTY I USŁUGI

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych produktów jak personalizowane pudełka, fotoalbumy, zdjęcia w wersji elektronicznej, odbitki i wiele innych oraz usług jak makijaż, fryzura, czy dojazd na sesję poza Rzeszowem. Szczegóły znajdują się w dziale ``dodatkowe opcje`` w menu cennik.

MIEJSCE SESJI ZDJĘCIOWEJ

W cenie każdego pakietu wykonuję sesję zdjęciową w Rzeszowie i okolicach do 20 km. Istnieje możliwość wykonania sesji w innych miastach jak Kraków czy Warszawa. Informacje na ten temat zawarte są w dziale ``dodatkowe opcje`` w menu cennik.

DNI I GODZINY SESJI ZDJĘCIOWYCH

Sesje wykonywane są od poniedziałku do piątku. W studio w godz. od około 11:00 / 12:00 ze względu na pracę w świetle naturalnym. W innych miejscach (np. miejsce zamieszkania Klienta) godziny sesji pozostają do ustalenia ze względu na zróżnicowanie padania światła naturalnego. Plenery wykonywane są nie wcześniej niż od godz. 16:00 / 17:00 i ustalane są w zależności od pogody i oczekiwań Klienta względem klimatu zdjęć.

SCENERIA, ARANŻACJE I TŁA SESJI

Przed sesją zdjęciową ustalamy także aranżację sesji do wyboru: naturalną na białej przestrzeni, rodzaje huśtawek, teł, dekoracji i wykorzystanie ewentualnych ubrań dostępnych w pracowni.

WYBÓR I PRZEKAZANIE ZDJĘĆ

Po około 7 dniach roboczych przekazuję zdjęcia do wyboru przez specjalny system. Gotowe zdjęcia przekazuję do 30 dni roboczych od momentu wyboru. Wydłużający się czas wyboru przez Klienta opóźnia termin oddania zdjęć.

NIEWYBRANE ZDJĘCIA

Nie przekazuję zdjęć nieobrobionych i niewybranych.

WYKORZYSTYWANIE WIZERUNKU

Przed podpisaniem umowy proszę o informację dotyczącą możliwości (lub jej braku) wykorzystywania przez LIRYKĘ zdjęć z wizerunkiem, mających na celu uaktualnianie portfolio oraz zaznaczenia bieżących działań w mediach społecznościowych. Osoby otrzymujące Bon Upominkowy, samodzielnie decydują w tej kwestii.

PŁATNOŚĆ

Rezerwacja terminu wiąże się z zapłatą zadatku przelewem lub gotówką. Całość płatności następuje w dniu sesji. Wystawiam faktury VAT.

Pudełko LIRYKA Atelier Fotografii
PUDEŁKO
Personalizowane lub firmowe
Odbitki LIRYKA Atelier Fotografii
ZDJĘCIA
Na jedwabnym papierze 15 x 23 cm
Pendrive LIRYKA Atelier Fotografii
PENDRIVE
Miedziano – szklany
Opakowanie LIRYKA Atelier Fotografii
OPAKOWANIE
Minimalistyczne i eleganckie