fbpx
Pełne
DORADZTWO

Klienci otrzymują wskazówki odnośnie ubioru (fasonów i kolorystyki), makijażu, fryzury, akcesoriów czy też… wyglądu paznokci. Zawsze można podesłać do mnie zdjęcia planowanych stylizacji, by mieć pewność, że dobrze sprawdzą się podczas sesji.

Własny
WYBÓR

To Klienci ostatecznie wybierają swoje ulubione ujęcia spośród kilkuset wykonanych podczas sesji foto, zaznaczając opcje w specjalnie przygotowanym systemie. Wybierając więcej zdjęć niż w pierwotnie zakupionym pakiecie, system automatycznie wyliczy całkowity koszt.

Indywidualne
PODEJŚCIE

Sesje foto odbywają się zazwyczaj wg określonego porządku, ale bardzo cenię ciekawe pomysły i niestandardowe inicjatywy Klientów, dlatego zapraszam do dzielenia się swoimi koncepcjami, dzięki którym stworzymy jeszcze bardziej spersonalizowaną pamiątkę.

GDY 1 TO ZA MAŁO

SESJA RODZINNA

Jedna sesja łącząca wszystko w jednym. Na takiej sesji wykonuję ujęcia zarówno pojedynczych członków rodziny, w parach, jak i całej rodziny. Konfiguracje sesji rodzinnych są dowolne, tradycyjne z mamą i tatą, czy z jednym z rodziców, z babcią i dziadkiem, wujkami i wiele innych. Mogą to być także sesje wyłącznie dla par. Ze swojej strony zapewniam konsultację dotyczącą przygotowania się do sesji i wyboru najlepszych stylizacji. W pracowni dostępne są na czas sesji: materiały, dodatki – wianki, ozdoby do włosów, huśtawki i tła. Jeśli chcesz z nich skorzystać – napisz w polu „Uwagi”, przy rezerwacji terminu online.

 

Sesje wykonuję w studio, w plenerze czy też typowo lifestyle`owe w domu Klientów, z której powstają niepozowane ujęcia. Sesja lifestyle`owa realizowana jest podczas określonych czynności, jak wspólne spędzanie czasu domowników, gotowanie, zabawa i inne aktywności, które Klienci chcą zachować na pamiątkę. Sesja w tym stylu, to pewnego rodzaju kapsuła czasu z wybranego dnia przez Klienta. Zapraszam do wybrania odpowiedniego dla siebie pakietu lub składania zapytań o indywidualne wyceny. Przed zamówieniem sesji proszę o zapoznanie się z ważnymi informacjami zamieszczonymi pod cennikiem.

 • BASIC
 • 599Czas sesji do 1 h
  • 10 zdjęć
  • 10 odbitek
  • Pendrive
  • Pudełko

 • REZERWUJ
 • MIDI
 • 699Czas sesji do 2 h
  • 20 zdjęć
  • 20 odbitek
  • Pendrive
  • Pudełko

 • REZERWUJ
 • MAXI
 • 899Czas sesji do 3 h
  • 30 zdjęć
  • 30 odbitek
  • Pendrive
  • Pudełko

 • REZERWUJ

REZERWACJA TERMINU

Najszybsza i najwygodniejsza opcja to rezerwacja online, dostępna poprzez guzik ``REZERWUJ`` poniżej każdego z pakietów. Rezerwacja terminu wiąże się z zapłatą zadatku oraz podpisaniem umowy zawierającej wszystkie warunki współpracy oraz zapisy dotyczące RODO.

WYBÓR PAKIETU

Pakiety różnią się między sobą jedynie ilością zdjęć. Po zrealizowanej sesji nie można zmienić wielkości pakietu, ale można domówić dodatkowe zdjęcia.

DODATKOWE PRODUKTY I USŁUGI

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych produktów jak personalizowane pudełka, fotoalbumy, zdjęcia w wersji elektronicznej, odbitki i wiele innych oraz usług jak makijaż, fryzura, czy dojazd na sesję poza Rzeszowem. Szczegóły znajdują się w dziale ``dodatkowe opcje`` w menu cennik.

MIEJSCE SESJI ZDJĘCIOWEJ

W cenie każdego pakietu wykonuję sesję zdjęciową w Rzeszowie i okolicach do 20 km. Istnieje możliwość wykonania sesji w innych miastach jak Kraków czy Warszawa. Informacje na ten temat zawarte są w dziale ``dodatkowe opcje`` w menu cennik.

DNI I GODZINY SESJI ZDJĘCIOWYCH

Sesje wykonywane są od poniedziałku do piątku. W studio w godz. od około 11:00 / 12:00 ze względu na pracę w świetle naturalnym. W innych miejscach (np. miejsce zamieszkania Klienta) godziny sesji pozostają do ustalenia ze względu na zróżnicowanie padania światła naturalnego. Plenery wykonywane są nie wcześniej niż od godz. 16:00 / 17:00 i ustalane są w zależności od pogody i oczekiwań Klienta względem klimatu zdjęć.

SCENERIA, ARANŻACJE I TŁA SESJI

Przed sesją zdjęciową ustalamy także aranżację sesji do wyboru: naturalną na białej przestrzeni, rodzaje huśtawek, teł, dekoracji i wykorzystanie ewentualnych ubrań dostępnych w pracowni.

WYBÓR I PRZEKAZANIE ZDJĘĆ

Po około 7 dniach roboczych przekazuję zdjęcia do wyboru przez specjalny system. Gotowe zdjęcia przekazuję do 30 dni roboczych od momentu wyboru. Wydłużający się czas wyboru przez Klienta opóźnia termin oddania zdjęć.

NIEWYBRANE ZDJĘCIA

Nie przekazuję zdjęć nieobrobionych i niewybranych.

ILOŚĆ FOTOGRAFOWANYCH OSÓB

Sesje przeznaczone są dla jednej rodziny – max. 5 osób (2 dorosłych – mama, tata oraz ich max. 3 dzieci). W przypadku większej grupy należy doliczyć 50 zł za każde dziecko, a 100 zł za dodatkową osobę dorosłą.

WYKORZYSTYWANIE WIZERUNKU

Przed podpisaniem umowy proszę o informację dotyczącą możliwości (lub jej braku) wykorzystywania przez LIRYKĘ zdjęć z wizerunkiem, mających na celu uaktualnianie portfolio oraz zaznaczenia bieżących działań w mediach społecznościowych. Osoby otrzymujące Bon Upominkowy, samodzielnie decydują w tej kwestii.

PŁATNOŚĆ

Rezerwacja terminu wiąże się z zapłatą zadatku przelewem lub gotówką. Całość płatności następuje w dniu sesji. Wystawiam faktury VAT.

Pudełko LIRYKA Atelier Fotografii
PUDEŁKO
Personalizowane lub firmowe
Odbitki LIRYKA Atelier Fotografii
ZDJĘCIA
Na jedwabnym papierze 15 x 23 cm
Pendrive LIRYKA Atelier Fotografii
PENDRIVE
Miedziano – szklany
Opakowanie LIRYKA Atelier Fotografii
OPAKOWANIE
Minimalistyczne i eleganckie