...

Studio fotograficzne w Rzeszowie

LIRYKA studio to wyjątkowa, ponad 100-metrowa przestrzeń, ze wspaniałym widokiem na centrum miasta, profesjonalnie wyposażona pod potrzeby wszelkich twórców, ceniących sobie nowoczesność, estetykę i komfort pracy. Lokal usytuowany jest od strony południowej na 9 piętrze i oferuje dużo naturalnego światła.

Dostępność
7 dni w tygodniu
Powierzchnia
100 mkw
Wysokość
2,7 m
Szerokość planu
4,4/5 m
Odejście od tła
7,5 m
Cena za godz.
Od 93,70 zł netto

Co wyróżnia studio?

Studio wyróżnia gotowość na realizację przeróżnych projektów fotograficznych i filmowych, tworzonych zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów. Dotychczasowi klienci doceniają czystość, porządek, super wyposażenie, niezwykły widok, dobrą kawę i pozytywną energię. To miejsce w którym nie tylko zrealizujesz swoją sesję zdjęciową, film czy wydarzenie, ale i spędzisz miło czas w klimatycznym i komfortowym wnętrzu, wspierającym Twoją kreatywność.

Układ studia

Pomieszczenia:

  • Otwarta przestrzeń fotograficzna i wypoczynkowa
  • Pokój ze stanowiskiem do makijażu i z zapleczem na dekoracje i akcesoria
  • Pokój biurowy
  • Aneks kuchenny
  • Łazienka
  • Taras widokowy 10 m2

Strefa zdjęciowa:

  • Wysokość studia: 2,7 m

  • Szerokość planu 5 m

  • Odejście od tła 7,5 m

W studio masz do dyspozycji

Profesjonalnie wyposażoną przestrzeń fotograficzną z systemem zawieszania teł, ścianą ze sztukaterią, hakami sufitowymi oraz kratownicami do zawieszania dekoracji.

Sekcję wypoczynkową ze stolikami, łóżkiem z baldachimem, dużym lustrem i palmami. Tutaj nie tylko możesz napić się kawy, ale i wykonać zdjęcia.

Pokój ze stanowiskiem do makijażu, przewijakiem i parawanem oraz zapleczem pełnym: akcesoriów i dekoracji, teł, tkanin, kocyków, huśtawek i wielu innych.

Zaplecze ze sprzętem fotograficznym ze sprzętem niezbędnym do realizacji sesji zdjęciowych i filmów. Lampy stałe i błyskowe, modyfikatory, blendy, statywy i inne.

Pokój biurowy z okrągłymi tablicami na magnes i efektowną tapetą (do wynajęcia w opcji dodatkowej — konieczna rezerwacja z 3-dniowym wyprzedzeniem).

Aneks kuchenny z ekspresem do kawy, lodówką, mikrofalówką, dzbankiem filtrującym wodę. A także szklanki, filiżanki, kieliszki, sztućce, wazony i patery cateringowe.

Łazienka z wanną, którą możesz wykorzystać do swoich realizacji. Dodatkowo „Szkatuła Ratunkowa” z produktami kosmetycznymi i higienicznymi niezbędnymi w nagłej potrzebie.

Taras widokowy 10 m2 z panoramicznym widokiem na centrum miasta, również często wykorzystywany do sesji zdjęciowych i filmów, w słoneczne dni z pięknym zachodem słońca.

Poznaj możliwości studia

Dla kogo jest LIRYKA studio?

To miejsce idealne dla wszelkich twórców, przede wszystkim fotografów i filmowców. Do dyspozycji wynajmujących jest szeroki wybór lamp, modyfikatorów, statywów, teł, akcesoriów oraz dodatków umożliwiających stworzenie różnorodnych realizacji. Dodatkowo przestrzeń wyposażona jest w stoły, krzesła, projektor i inne elementy, dzięki którym można zorganizować szkolenia, warsztaty oraz kameralne wydarzenia. LIRYKA studio jest tworzone tak, by każdy czuł się tu wyjątkowo.

Najczęściej zadawane pytania

Jak sprawdzić dostępność terminu i zarezerwować studio?

Wystarczy kliknąć przycisk “Wynajmij studio”. Następnie należy wybrać odpowiednią dla siebie ilość godzin wynajmu. Od poniedziałku do piątku istnieje możliwość wynajmu od 1h, a w weekendy od 2h. Zapraszamy do skorzystania z dodatkowych dostępnych opcji. Faktura VAT wystawia się i przesyła automatycznie po dokonaniu rezerwacji.

W cenie wynajmu są zawarte: komfortowe i estetyczne wnętrza, lampy i sprzęt studyjny, akcesoria i tła fotograficzne, stanowisko do makijażu, kawa / herbata / woda, WI-FI, miejsce parkingowe, obecność opiekuna studia. Do dyspozycji są wszystkie pomieszczenia oprócz biura, które jest za dodatkową opłatą do kwoty wynajmu.

Miejsce parkingowe dla klientów dostępne jest przy budynku naprzeciwko wejścia głównego do budynku — szlaban nr 3, miejsce nr 152, dla jednego samochodu. By otworzyć szlaban, prosimy o kontakt po przybyciu na nr tel.: 727 317 713. Inne opcje parkowania: parking Hartbex (płatny), parking koło Hali Podpromie, parking pod Urzędem Skarbowym.
Posprzątania i uporządkowania studia należy dokonać w czasie zarezerwowanego wynajmu. Co oznacza, że jeśli wynajem zaplanowany jest od godz. 11:00 – 13:00, to w tym czasie należy studio uporządkować do takiego stanu jak przed wynajmem.

Bezpłatna rezerwacja możliwa jest na min. 48h przed planowanym wynajmem. Co oznacza, że zaplanowany wynajem np. 7 sierpnia na godz. 11:00 można samodzielnie odwołać do 5 sierpnia do godz. 10:59 klikając “Anuluj rezerwację” w otrzymanej po dokonaniu rezerwacji wiadomości e-mail.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.