fbpx

WIĘCEJ ZA MNIEJ

RABATY NA SESJE ZDJĘCIOWE

Od lipca 2020 trwa akcja „Zakodowana Ramka”. Inicjatywa jest alternatywą dla tradycyjnych ulotek z kuponem rabatowym. Najprościej mówiąc „Zakodowana Ramka” to ulotka, „zapakowana” w estetyczną, minimalistyczną szklano – miedzianą ramkę, wraz z kodem zniżkowym o wartości 50 zł, na dowolną sesję zdjęciową, dla Klientów miejsca, w której się znajduje. Kody zmieniane są przeze mnie każdego miesiąca.

Zakodowana Ramka Liryki

REGULAMIN AKCJI „ZAKODOWANA RAMKA”

 

Bon o wartości 50 zł przysługuje każdemu, kto odnajdzie u Partnera LIRYKI „Zakodowaną Ramkę” i poda ten kod przy rezerwacji sesji zdjęciowej. Kod jest możliwy do realizacji wyłącznie z paragonem na dowolny zakup lub wykonaną usługę.

 

Ważne informacje:

– Każde miejsce ma swój indywidualny nr i przypada na konkretny miesiąc, tj. ważny do końca danego miesiąca;

– Kod można realizować wyłącznie w danym miesiącu;

– Bon o wartości 50 zł jest ważny wyłącznie z paragonem na zakup lub usługę w dowolnej kwocie, realizowaną u Partnera akcji;

– Bon o wartości 50 zł jest ważny wyłącznie w miesiącu obowiązującym dla danego kodu;

– Kod można podać poprzez rezerwację online (wpisując w uwagach), telefonicznie lub przez messendżer;

– Zniżka obowiązuje na wszystkie pakiety, natomiast nie dotyczy usług lub dodatkowych produktów;

Przykład:

 

W miesiącu lipcu wybrałaś / wybrałeś się na śniadanie do Przystanek Rzeszów. Dokonałaś / dokonałeś zakupu na dowolną kwotę i zachowałaś / zachowałeś paragon. Odnajdujesz „Zakodowaną Ramkę” w miedzianej ramce i zapisujesz / fotografujesz kod.

 

W tym samym miesiącu (max do ostatniego dnia miesiąca, włącznie z dniami wolnymi od pracy, tj. sobota i niedziela), rezerwujesz sesję:

 

– Od poniedziałku do niedzieli poprzez system online, podając kod w uwagach: https://liryka.zalamo.com/book, przez Messendżer, Instagram, e-maila, podając kod w treści,

– Od poniedziałku do piątku – telefonicznie.

 

I 50 zł zostaje odliczone od kwoty wybranego przez Ciebie pakietu.

 

Pierwsze miejsca które dołączyły do akcji:

 

– Przystanek Rzeszów, Okulickiego 7-9 – to nowe miejsce na kulinarnej mapie Rzeszowa. Ze swoimi barwami, smakami i otwartością od pierwszych dni przyciąga dziesiątki wielbicieli zdrowego oraz smacznego jedzonka, tym samym ożywiając południową część miasta. Wszyscy, którzy chcą pozytywnie rozpocząć dzień, muszą „Spotkać się na Przystanku”;

– Kinga Barłowska MakeUp;

– Kolorowy Świat

 

Umiejscowienie „Zakodowanych Ramek” będzie się zmieniać, dlatego zapraszam do śledzenia najaktualniejszych informacji na stronie, Facebooku i Instagramie.

 

Zapraszam także do korzystania z innych rabatów na sesje zdjęciowe. Wybrane rabaty nie łączą się ze sobą.

RABAT DLA STAŁYCH KLIENTÓW - 7%

Stali Klienci otrzymują rabat na dowolną sesję 7%. Rabat obowiązuje już od drugiej wykupionej sesji zdjęciowej.

RABAT NA DWIE SESJE ZAKUPIONE Z GÓRY - 7%

Rabat obowiązuje przy zakupie min. dwóch sesji z góry.

RABAT DLA BADAJĄCYCH SIĘ KOBIET - 5%

Dla Klientek, które zapisały się na badanie cytologiczne lub USG piersi w okolicach terminu sesji zdjęciowej. Wystarczy przesłane przed sesją zdjęcie potwierdzenia zapisania się na badanie.