Lista uczestników kursu została zamknięta!

Zapisz się na listę oczekujących, jeśli chcesz wziąć udział w następnej edycji.

 

Kurs online wideo
zarabiaj na fotografii — marketing fotografa

Wykorzystaj poukładane elementy kursu, poznaj i naucz się fundamentów, wykorzystuj narzędzia i działaj, aby z każdym miesiącem zwiększać swoje przychody w działalności fotograficznej.

Zamień swoją pasję fotograficzną na biznes!

Widzisz fotografów sukcesu, którzy zbudowali biznesy swoich marzeń. Mają regularnie klientów, zapełnione kalendarze w sesje zdjęciowe, potrafią przebić się na rynku i mają TO COŚ, czego czujesz, że brakuje Tobie. Chcesz poczuć spełnienie, satysfakcję i zarabiać pieniądze na fotografii. Zastanawiasz się, co zrobić, by doświadczyć tego samego.

Jednocześnie pojawiają się wewnętrzne głosy, które powodują, że odkładasz swoje marzenia na później:

 • “Co, jeśli się nie uda?”
 • “Czy to odpowiedni moment?”
 • “Co, jeśli nie dam rady, a przecież muszę się utrzymać?”
 • “Od czego zacząć?”

Nie pozwól, by to właśnie one paraliżowały Cię i przeszkadzały w osiągnięciu Twoich marzeń. Ja też byłam w tym miejscu i też ktoś mi powiedział — uwierz w siebie, podejmij pierwszy krok i zacznij działać, korzystając ze sprawdzonych rozwiązań. Dziś to podejście przekazuję dalej, bo wiem, że mega warto!

Z mojego kursu online dowiesz się, jak osiągnąć swoje cele, tworząc zaufaną markę oraz jednocześnie skuteczny i dochodowy biznes fotograficzny.

Jak zrobisz dwuletni progres w 3 miesiące dzięki mojej eksperckiej metodzie?

7 modułów z certyfikatem ukończenia

Cała wiedza i strategie, jakie wyniesiesz dla siebie, są poukładane w spójny proces budowania biznesu fotograficznego. Przerabiając jeden moduł tygodniowo, natychmiastowo ruszysz z miejsca i umiejętnie przejdziesz do konkretnych działań. Każdy stworzony jest tak, by się Tobą zaopiekować i wytyczyć Ci ścieżkę, dzięki której zauważysz progres i efekty.

Wsparcie w rozwoju i wprowadzaniu zmian

Jednym z największych obaw fotografów jest to, czy dadzą radę. Jak wspieram swoich kursantów? Otrzymujesz dostęp do Grupy na Facebooku, gdzie regularnie prowadzę transmisje live i Q&A. Dodatkowo do każdego modułu otrzymujesz WorkBooki, dzięki którym utrwalisz wiedzę, zaczniesz eliminować blokady, a przede wszystkim odkryjesz swój potencjał. Przekażę Ci także listę polecanych kont w social media, podcastów i tytuły książek, które warto znać. 

Sprawdzone narzędzia i formuły

Otrzymujesz również aż 7 różnych narzędzi wspierających działania: szablony, skrypty, checklisty, plany, harmonogramy. Pomogą Ci one w zachowaniu dyscypliny oraz zauważaniu postępów. Przekażę Ci także wideoprzewodnik tworzenia materiałów w Canvie, czyli ogólnodostępnego programu online, niezbędnego do jak najlepszego pokazywania Twojego biznesu na co dzień.

Wygodny dostęp do kursu i przystępne materiały

Wszystkie materiały wideo, zeszyty ćwiczeń i schematy dostępne są na stronie tylko dla członków kursu przez 24h / 365 dni w roku. Każdy moduł składa się z filmów wideo o długości od 5 do 15 minut, które szybko obejrzysz, a po nich wykonasz konkretne kroki, aby budować swój biznes. 

Skorzystasz z mojej unikalnej metody i procesu, dzięki którym przetransformujesz swoją pasję w dochodowy biznes fotograficzny

I FUNDAMENT

— MINDSET I ROZWÓJ

Odkryjesz swoje przekonania i bariery powstrzymujące Cię przed zarabianiem w swoim biznesie. Nauczysz się eliminować ograniczenia, działać z odwagą i eliminować lęki przed porażką. Poznasz sposoby na zachowanie motywacji i systematyczności w działaniach. Pokażę Ci fundamenty nastawienia biznesowego i sekrety, które mój biznes wzniosły na zupełnie inny poziom.

— NISZA I GRUPA DOCELOWA

Pokażę Ci, dlaczego w zarabianiu na fotografii kluczowe jest określenie swojej niszy i grupy docelowej. W końcu dowiesz się jak trafić do osób, do których chcesz i dlaczego dotychczasowe działania mogły być nieskuteczne. Pokażę Ci sposoby na określenie niszy i grupy docelowej. Dowiesz się, co może powstrzymywać klientów przed sesją zdjęciową i jak radzić sobie z tymi barierami, by pozyskiwać ich więcej.

— WYRÓŻNIANIE SIĘ NA RYNKU

Udowodnię Ci, dlaczego w zarabianiu na fotografii niezbędne jest wyróżnianie się na rynku. Pomogę Ci w odnalezieniu Twoich wyróżników. Pokażę Ci sposoby na samodzielne stworzenie brandingu i marki osobistej oraz przedstawię, dlaczego to tak ważne. Otrzymasz ode mnie gotowe i sprawdzone 37 sposobów na wyróżnienie się na rynku fotograficznym.

II NARZĘDZIA

— SKUTECZNA OFERTA

Odkryjesz ścieżkę klienta w drodze do zakupu — nauczysz się wykorzystywać tę wiedzę w praktyce, by zarabiać więcej! Dowiesz się, jak sprzedawać nie czując, że sprzedajesz. Zrozumiesz konieczność pokazywania wartości swoich usług, odkryjesz storytelling i rolę emocji w skutecznej sprzedaży. Otrzymasz gotowe przepisy na promowanie się i sposoby pozyskiwania klientów zarówno online, jak i offline. Przekażę Ci wskazówki podnoszące jakość i skuteczność komunikacji z klientem.

— SPRZEDAŻ I KOMUNIKACJA

Pokażę Ci, dlaczego w zarabianiu na fotografii kluczowe jest określenie swojej niszy i grupy docelowej. W końcu dowiesz się jak trafić do osób, do których chcesz i dlaczego dotychczasowe działania mogły być nieskuteczne. Pokażę Ci sposoby na określenie niszy i grupy docelowej. Dowiesz się, co może powstrzymywać klientów przed sesją zdjęciową i jak radzić sobie z tymi barierami, by pozyskiwać ich więcej.

III DZIAŁANIE

— EFEKTYWNY INSTAGRAM

Przedstawię Ci niezbędne elementy i informacje skutecznego profilu na Instagram, który pozyskuje klientów. Dowiesz się jakich błędów unikać, by Twoje konto rosło. Nauczę Cię tworzyć wartościowe relacje, posty i rolki. Przekażę Ci tipy wspierające zasięgi i jakość materiałów oraz zaangażowanie obserwatorów. Dowiesz się skąd czerpać pomysły na materiały i jak wykorzystywać sztuczną inteligencję do tworzenia tekstów.

— STRATEGIA MARKETINGOWA

Pokażę Ci jak mocno odpowiednia strategia, wpływa na rozwój i zwiększanie przychodów w Twojej działalności foto. Nauczę Cię wyznaczania celów i zadań, które są ścieżką do Twojego sukcesu. Dowiesz się jak tworzyć plany marketingowe i co zrobić, by się nie poddać w drodze po sukces i marzenia. Otrzymasz wskazówki, które pomogą Ci zachować czujność, weryfikować działania i usprawniać je w kolejnych etapach.

Jak się zmieni Twój biznes i Twoje życie, jeżeli…

 • Zyskasz zdecydowanie więcej zapytań o sesje zdjęciowe,
 • Będziesz więcej realizować sesji zdjęciowych dla klientów, którzy doceniają wartość Twoich usług,
 • Będziesz realizować sesje, w jakich cenach chcesz, a nie jakich musisz, 
 • Przestaniesz obawiać się krytyki i odbioru publicznego, 
 • Zbudujesz zaufanie i uznanie na rynku,
 • Nabierzesz pewności siebie w biznesie i przestaniesz przejmować się niskimi cenami konkurencji.
Choć otoczenie i rynek cały czas się zmienia, kurs zapewni Ci poznanie uniwersalnych zasad, które stosowane przez cały czas zapewnią Ci stały rozwój i przychody w biznesie fotograficznym.

Poznaj autorkę kursu i wyjątkowej metody skutecznego marketingu fotografa

Roksana Głowińska — fotografka z 10-letnim doświadczeniem, trenerka biznesu fotograficznego oraz właścicielka renomowanego studia fotografii LIRYKA.

Autorka kursów online, warsztatów marketingowych i biznesowych oraz mentorka fotografów. Prelegentka na ogólnopolskich wydarzeniach fotograficznych.

Nagradzana fotografka z wieloletnim doświadczeniem we własnym biznesie i z tysiącami zrealizowanych sesji foto. Właścicielka LIRYKA studio — prestiżowego i najbardziej rozpoznawalnego studia fotografii na lokalnym rynku.

Już od samego początku wiedziała, że jeśli chce budować dochodową działalność opartą na pasji, to musi zbudować silną pewność siebie, odpowiedni mindset i nabyć szereg umiejętności biznesowych.

Uczestniczyła w dziesiątkach szkoleń i kursów biznesowych, marketingowych oraz z obszaru rozwoju osobistego.

Dzieli się swoją praktyką i przetestowaną wiedzą z innymi fotografami, zyskując dziesiątki pozytywnych opinii od kursantów z osiągniętymi efektami.

Biorąc udział w kursie  ZARABIAJ NA FOTOGRAFII — MARKETING FOTOGRAFA

 1. Zbudujesz silny mindset biznesowy i wyeliminujesz blokady ograniczające Cię przed rozwojem.
 2. Nauczysz się określać i trafiać do idealnego klienta.
 3. Zbudujesz silną, zaufaną markę fotograficzną i wyróżnisz się na rynku.
 4. Stworzysz skuteczną ofertę na sesje zdjęciowe.
 5. Nauczysz się komunikacji marketingowej, która pozwoli Ci na zrobienie super wrażenia od pierwszej do ostatniej sekundy kontaktu z klientem.
 6. Nauczysz się docierać do swoich potencjalnych klientów różnymi kanałami komunikacji.
 7. Dowiesz się, w jaki sposób sprzedawać z lekkością, nie mając poczucia, że cokolwiek komukolwiek wciskasz.
 8. Udowodnię Ci, że Instagram może być narzędziem, które da się lubić i wcale nie musisz tańczyć na filmikach, “robić show” czy pokazywać swojej prywatności.
 9. Poznasz zasady efektywnego profilu na Instagram, które możesz również wykorzystać w innych kanałach social media.
 10. Dowiesz się, jak samodzielnie przygotować skuteczne materiały do social media. 
 11. Wykorzystasz gotowe strategie marketingowe i narzędzia, pomagające w stałym rozwoju i zwiększaniu przychodów.

EFEKTY MOICH KURSANTÓW

Oto BONUSY, które otrzymasz przy zakupie kursu ZARABIAJ NA FOTOGRAFII — MARKETING FOTOGRAFA

BONUS 1: GRUPA NA FACEBOOKU

 • Społeczność wspierających fotografów
 • Bieżące rozwiązywanie problemów
 • Raz w miesiącu “Power LIVE”
 • Merytoryka i Q&A

BONUS 2: WORK BOOK DO KAŻDEGO MODUŁU

 • Zeszyty ćwiczeń utrwalające wiedzę i odkrywające potencjał
 • Nauka praktyki
 • Narzędzie utrzymujące rozwój
 • Monitoring postępów

BONUS 3: PACZKA SZABLONÓW DO PROWADZENIA SKUTECZNEGO SOCIAL MEDIA

Czyli narzędzia, dzięki którym od razu działasz! Dodatkowo w sposób zorganizowany i skuteczny!

 • Harmonogram publikacji
 • Pomysły / tematy na publikacje
 • Forma i treści skutecznych postów / rolek
 • Efektywne nagłówki

BONUS 4: SZABLON HARMONOGRAMU STRATEGII MARKETINGOWEJ + CHECKLISTA SKUTECZNEGO MARKETINGU

Narzędzia wspierające efektywność, dzięki którym masz pewność, że wykonujesz działania zgodnie z harmonogramem oraz wszystkimi niezbędnymi krokami do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

BONUS 5: WIDEO PRZEWODNIK “TWÓRZ GRAFIKI W CANVIE Z LEKKOŚCIĄ”

Mini kurs, dzięki któremu dowiesz się, jak w kilku szybkich czynnościach możesz stworzyć estetyczne i skuteczne materiały do swojego biznesu — okładki rolek, ulotki, wizytówki i inne!

BONUS 6: SZABLONY MARKETINGOWYCH WIADOMOŚCI DO KLIENTÓW

Narzędzie, dzięki któremu dowiesz się jak odpowiadać na wiadomości, by pozyskać klienta, pozostawić po sobie super wrażenie i by klienci do Ciebie wracali. Otrzymasz także pakiet odpowiedzi na trudne pytania i sytuacje konfliktowe.

BONUS 7: LISTA POLECANYCH KSIĄŻEK, PROFILI W SOCIAL MEDIA, YOUTUBE, PODCASTÓW, KTÓRE WARTO ZNAĆ

Czyli przeróżne źródła, pomagające poszerzać spojrzenie biznesowe i stale rozwijać siebie oraz swoją działalność.

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA

Po przerobieniu kursu otrzymujesz ode mnie certyfikat ukończenia, który następnie możesz zaprezentować np. w swoim studio, czy kanałach social media, jako dowód dbania o wysoką jakość Twojego biznesu!

EXTRA BONUS do obu pakietów PRZY ZAKUPIE DO 12 STYCZNIA DO 23:59

GRUPOWY 1H MASTERMIND LIVE NA CLICKMEETING

Dodatkowe spotkanie online 1H, na którym omawiamy wyzwania, pomysły i wszelkie inne kwestie, by wesprzeć Twój biznes w dalszym rozwoju oraz motywować Cię do dalszej pracy.

DODATKOWE BONUSY W PAKIECIE PRO

BONUS PRO: 4 x W MIESIĄCU GRUPOWY MENTORING I Q&A NA CLICKMEETING

Cotygodniowe spotkanie, na którym pracujemy nad motywacją, nastawieniem biznesowym, pewnością siebie, budowaniem wartości swoich usług, a także z materiałem kursowym lub dowolnym obszarem biznesowym wg potrzeb grupy. Uczestnicy kursu przed spotkaniem zadają swoje 3 pytania w otrzymanym formularzu, a ja na nie odpowiadam na żywo, bez względu czy uczestnik będzie obecny, czy też nie. Nagranie będzie również dostępne na platformie kursowej.

BONUS PRO: AUDYT KONTA NA INSTAGRAMIE

Nagranie wideo z audytem Twojego konta na Instagramie, ze wskazówkami jak zoptymalizować, uatrakcyjnić i uskutecznić swój profil, by pozyskiwać klientów. Audyt przeprowadzony jest na podstawie wypełnionego przez uczestnika formularza.

BONUS PRO: MODUŁ REKOMENDACJE KLIENTÓW + SZABLON WIADOMOŚCI I STRATEGII ICH POZYSKIWANIA

Moduł, dzięki któremu odkryjesz potencjał rekomendacji od klientów, które są bardzo skutecznym sposobem pozyskiwania klientów i budowania zaufania na rynku.Nauczysz się je wykorzystywać, tak by wpływały na zwiększenie ilości zapytań o Twoje sesje zdjęciowe. Dodatkowo otrzymasz narzędzia wspierające ich pozyskiwanie.

Co otrzymasz dołączając do kursu
ZARABIAJ NA FOTOGRAFII — MARKETING FOTOGRAFA

PAKIET MOCNY FUNDAMENT

PRO BONUS: Audyt profilu na Instagramie — WARTOŚĆ: 477 zł

PRO BONUS: 4 x w miesiącu grupowy mentoring i Q&A na Clickmeeting — WARTOŚĆ: 1377 zł

PRO BONUS: Moduł rekomendacje klientów + szablon wiadomości i strategia ich pozyskiwania — WARTOŚĆ: 977 zł

BONUS 1: Grupa na Facebooku — WARTOŚĆ: 977 zł

BONUS 2: Workbook do każdego modułu — WARTOŚĆ: 277 zł

BONUS 3: Paczka szablonów do prowadzenia skutecznego social media — WARTOŚĆ: 707 zł

BONUS 4: Szablon harmonogramu strategii marketingowej + checklista skutecznego marketingu — WARTOŚĆ: 377 zł

BONUS 5: Wideo przewodnik „Twórz grafiki w Canvie z lekkością” — WARTOŚĆ: 277 zł

BONUS 6: Szablony marketingowych wiadomości do klientów — WARTOŚĆ: 177 zł

BONUS 7: Lista polecanych książek, profili w social media, YouTube, podcastów, które warto znać — WARTOŚĆ: 77 zł

+ CERTYFIKAT UKOŃCZENIA

EXTRA BONUS: Zakup kursu do 12 stycznia do 23:59 — grupowy 1h mastermind live! — WARTOŚĆ: 477 zł

WARTOŚĆ PAKIETU: 9 123 zł
INWESTYCJA DLA CIEBIE: 777 zł
Najniższa cena z 30 dni: 9 123 zł

PAKIET PRO
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

PRO BONUS: Audyt profilu na Instagramie — WARTOŚĆ: 477 zł

PRO BONUS: 4 x w miesiącu grupowy mentoring i Q&A na Clickmeeting — WARTOŚĆ: 1377 zł

PRO BONUS: Moduł rekomendacje klientów + szablon wiadomości i strategia ich pozyskiwania — WARTOŚĆ: 977 zł

BONUS 1: Grupa na Facebooku — WARTOŚĆ: 977 zł

BONUS 2: Workbook do każdego modułu — WARTOŚĆ: 277 zł

BONUS 3: Paczka szablonów do prowadzenia skutecznego social media — WARTOŚĆ: 707 zł

BONUS 4: Szablon harmonogramu strategii marketingowej + checklista skutecznego marketingu — WARTOŚĆ: 377 zł

BONUS 5: Wideo przewodnik „Twórz grafiki w Canvie z lekkością” — WARTOŚĆ: 277 zł

BONUS 6: Szablony marketingowych wiadomości do klientów — WARTOŚĆ: 177 zł

BONUS 7: Lista polecanych książek, profili w social media, YouTube, podcastów, które warto znać — WARTOŚĆ: 77 zł

+ CERTYFIKAT UKOŃCZENIA

EXTRA BONUS: Zakup kursu do 12 stycznia do 23:59 — grupowy 1h mastermind live! — WARTOŚĆ: 477 zł

WARTOŚĆ PAKIETU: 11 954 zł
INWESTYCJA DLA CIEBIE: 1 777 zł
Najniższa cena z 30 dni: 11 954 zł

Listę uczestników kursu zamykamy za ...

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Zainwestuj
777 zł
zamiast
9123 zł

Lista uczestników kursu została zamknięta!

Zapisz się na listę oczekujących, jeśli chcesz wziąć udział w następnej edycji.

 

Dołącz teraz i ciesz się zarabiającym biznesem w ciągu kilku miesięcy, a nie wielu lat!

Zacznij realizować siebie, zarabiać na pasji i odsuń wątpliwości i blokady!

Zastanów się, czy chcesz przeżyć resztę życia w poczuciu, że nawet nie spróbowałeś i nie podjąłeś, żadnego konkretnego kroku, by zarabiać na tym, co kochasz robić na co dzień? 

Wiesz już, że z moim kursem marketingowym dla fotografów wykonasz niezbędne kroki do zbudowania biznesu na swojej pasji. Nawet jeśli dzisiaj realizacja tego marzenia wydaje się skomplikowana, pomyśl, że każdy kiedyś zaczyna i jest w tym punkcie.

Tak wielu fotografów świetnie sobie radzi. Ty również możesz! Bo masz pod ręką skuteczne narzędzia i systematyczne wsparcie, które Ci w tym pomoże!

Jeśli nie Ty, to kto?

Najczęściej zadawane pytania

Tak, oczywiście. Natomiast tylko pierwsza edycja będzie w tej cenie. W kolejnych cena będzie wyższa, gdyż oferuję ogrom wartości, wiedzy, praktyki za stosunkowo niewielką kwotę. Zdecydowałam, że tylko w pierwszej edycji będzie taka, w podziękowaniu za zaufanie pierwszych uczestników. Kolejna edycja planowana jest na wiosnę.

Tak, planowane są bezpłatne aktualizacje, jeśli w ramach stworzonego przeze mnie autorskiego procesu, dany element będzie wymagał świeższych informacji. 

Tak, oczywiście. Dlatego, że poznając marketing i go wdrażając, zyskasz więcej klientów na sesję i jeśli poczujesz gotowość, to zajmiesz się wyłącznie biznesem fotograficznym. Masz do dyspozycji ogrom narzędzi, które pozwolą Ci na efektywny rozwój. 
Tak, oczywiście. Kurs doskonale zbuduje Twoją świadomość biznesową i marketingową i od samego początku wystartujesz na najwyższym poziomie. Unikniesz w ten sposób większej ilości błędów i nie stracisz czasu na nieskuteczne działania. 
Tak! Kurs to doskonały sposób, by w takim przypadku postawić przecinek w swoich dotychczasowych działaniach i zacząć ze świeżą energią. Być może stagnacja wynika z braku wiedzy o skutecznych i współczesnych sposobach działania, narzędzi oraz brakuje nastawienia biznesowego? W tym wszystkim kurs marketingowy dla fotografa Ci pomoże.

Właśnie ze względu na takie obawy stworzyłam kurs oparty na procesie, krok po kroku. Tak, by w pierwszej kolejności zbudować w sobie siłę, motywację i nastawienie biznesowe. Skonstruowany jest tak, by etapami się rozwijać i wdrażać kolejne kroki. W każdym module staram się zaopiekować uczestnikami, by nie zrezygnowali na żadnym etapie. Do tego masz szereg wspierających opcji jak WorkBook czy Grupę na Facebooku. Jeśli natomiast potrzebujesz jeszcze większego wsparcia, to polecam skorzystać z pakietu PRO, w którym dodatkowo masz 4 grupowe spotkania mentoringowe w miesiącu, gdzie przed możesz zadać w przesłanym przeze mnie formularzu 3 pytania, a na żywo je omawiamy. Bez obaw, dołączaj i nie odkładaj marzeń na później!

Tak, oczywiście. Choć działania w social media są świetnym sposobem na szybkie dotarcie do klientów, to jednak kurs zawiera szereg wskazówek, pozwalających Ci na rozwój biznesu fotograficznego bez nich. Natomiast w module “Skuteczny Instagram” udowadniam, że można działać w social media bez konieczności pokazywania siebie, tańczenia i robienia “show”.

Tak, otrzymujesz fakturę automatycznie po zakupie kursu.

Kurs dostępny do przerabiania modułów, lekcji i pobierania bonusów jest od 23 stycznia.

Terminy spotkań grupowego mentoringu i Q&A w pakiecie PRO:
12 lutego godz. 10:00
19 lutego godz. 10:00
26 lutego godz. 10:00
4 marca godz. 10:00

Termin spotkania 1h grupowego masterminda LIVE i Q&A dla osób, które kupią kurs do 12 stycznia 23:59.

26 stycznia godz. 10:00

Tak, będą dostępne nagrania na platformie kursowej. Także nie ma konieczności bycia na żywo, natomiast mocno do tego zachęcam, bo możemy wtedy również omówić zagadnienia, które stanowią dla Ciebie wyzwanie.

Tak. Kurs jest dostępny dla wszystkich, którzy myślą o rozwoju biznesu fotograficznego i chcą zarabiać na swojej pasji.

ZARABIAJ NA FOTOGRAFII WIĘCEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK WCZEŚNIEJ!

Stwórz dochodowy biznes fotograficzny zbudowany na pasji, dzięki skutecznej sprzedaży i marketingowi!
Dołącz do kursu już teraz!