Klaudia Kurpiel

Nazywam się Klaudia Kurpiel i od 2019 roku profesjonalnie zajmuję się fotografią. Specjalizuję się w naturalnych sesjach zdjęciowych: kobiecych, wizerunkowych, ciążowych i rodzinnych.

Pasjonuje mnie filmowanie i montaż wideo telefonem, w czym spełniam się, tworząc krótkie, klimatyczne filmy z sesji zdjęciowych, backstage różnych realizacji oraz inne treści na media społecznościowe.

Poza fotografią i filmowaniem rozwijam swoje inne pasje, takie jak śpiew i taniec. Kocham zwierzęta i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

W LIRYCE pełnię funkcję managera studia. Zajmuję się obsługą klienta, dbam o przestrzeń, tworzę filmy do mediów społecznościowych, a podczas wynajmu służę informacją, instrukcją i dobrym słowem. Przygotuję Ci także pyszną kawę!

Do zobaczenia w studio!

Znajdź nas w mediach społecznościowych

Nie przegap wrzucanych przez nas inspiracji, cennych wskazówek i nowości związanych ze studiem. Dzielimy się także wiedzą biznesową i marketingową dla fotografów, dzięki której rozwiniesz swoją działalność. U nas możesz liczyć na super atmosferę, pozytywną energię i sporą dawkę humoru oraz motywacji! 

Jesteśmy na Instagramie, TikToku i Facebooku!