...

Tematyczne aranżacje przestrzeni studia

W naszym studio są dodatkowo do dyspozycji czasowe aranżacje i dodatki związane z określonym sezonem, okazją lub wynikające z kreatywności naszej ekipy. Np. Święta Bożego Narodzenia, Walentynki, wiosna, lato i inne.

Dzięki temu sesje nabierają tematycznego charakteru, a klienci chcą się wyróżnić i bardzo doceniają wyjątkowy klimat. Chcą mieć pamiątkę, prezent lub content na social media.

Z aranżacji może skorzystać każdy, natomiast ważne jest to, by zarezerwować sobie więcej czasu na przygotowanie (wyjątkiem jest okres świąteczny, gdyż przygotowanie studia jest po naszej stronie, po wybraniu odpowiedniej opcji w formularzu rezerwacji). Osoba z naszego zespołu zawsze jest gotowa do pomocy.

Nasze studio to pełna elastyczność! Pojawienie się tematycznej aranżacji nie wpływa na normalne działanie studia, co oznacza, że bez względu na sezon, studio można wykorzystać w tradycyjnej wersji.

Dostępne aranżacje w 2024 roku:

  • WALENTYNKOWA od 28 stycznia do 14 lutego
  • WIOSENNA od 3 marca do 30 czerwca
  • LETNIA od 1 lipca do 31 sierpnia
  • ŚWIĄTECZNA od 2 listopada do 30 grudnia

Lato 2024

Już wkrótce …

Wiosna 2024

Aranżacja dostępna jest od 3 marca do 30 czerwca 2024 r. W tym czasie do dyspozycji wynajmujących mamy 3 duże kwitnące drzewka.

W proponowanych aranżacjach wiosennych polecamy idealnie pasujące dodatki będące stałym wyposażeniem studia: zwisające kwiaty na żyłkach do zawieszenia na sufitowych kratkach, ściankę mobilną, szyfonową tkaninę w kolorze brudnego różu, białe szyfonowe tkaniny, tiul w kolorze brudnego różu, okrągłą huśtawkę z kwiatami, huśtawkę boho z frędzlami i metalowe obręcze z zielonymi liśćmi. Suknie na zdjęciach również są elementem wyposażenia studia.

Walentynki 2024

Aranżacja dostępna jest od 20 stycznia do 18 lutego 2023 r. W tym czasie całe studio jest w walentynkowym klimacie, a do dyspozycji wynajmujących mamy 4 scenki walentynkowe.

W proponowanych aranżacjach walentynkowych mamy wiszące na kratkach nitki z licznymi serduszkami, serduszkowe balony foliowe w kolorze różowym i czerwonym, napis „love”, serduszkowe okulary balonowe, 3 poduszki w kształcie ust, dwie pary okularów w kształcie serc. Dodatkowo można skorzystać z różowego i czerwonego tła kartonowego.

Święta 2023

Aranżacja dostępna jest od 2 listopada do 30 grudnia 2023 r. W tym czasie całe studio jest w świątecznym klimacie, z licznymi światełkami i dekoracjami, a do dyspozycji wynajmujących mamy 5 nowoczesnych i subtelnych scenek.

W proponowanych aranżacjach świątecznych mamy 30 złotych i srebrnych gwiazdek wiszących na kratkach, w rozmiarach 70, 45 i 30 cm (gwiazdki zawieszane na życzenie – przy dokonywaniu rezerwacji należy wybrać odpowiednią opcję), duży „Prezent Wstążka” z plexi, scenkę z cukierkowymi balonami, laskami Mikołaja oraz piernikowym ludzikiem, w tle pastelowe tkaniny, dwa kąciki z kamieniczkami, srebrne i złote poduszki gwiazdki i prezenty.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.